1. Anasayfa
  2. Klips Makine

KLİPS MAKİNE

Canada
USA
BRAZIL
CHINA
RUSSIA
EGYPT
SYDNEY
TURKEY

Klips Makina her türlü RAM makinasına ait klips, zincir, zincir baklası, iğne taşıyıcı, kenar kilitleyici, grafit, iğne plakası, fırça ve rayları imal eden bir firmadır. Firmamız 2006 yılında Adana’da kurulmuş olup halen faaliyetine burda devam etmektedir. Müşterilerin beklentilerinin karşılanması anlamında kaliteli ürünler ve makul fiyat ilkesini benimsemiş olan Klips Makina, global pazarda lider bir marka olmayı hedeflemiştir.

Üretimde kullanılan bütün hammaddeler özenle seçilir, hammadde girdi kontrolünden geçirilir ve istenilen teknik özellikleri taşıyanlar, üretime alınır. Tüm bu yedek parçalar son teknoloji ve deneyimli teknik kadro ile üretilir.

Bunun yanında Klips Makina; bu ürünlerin aşınan parçalarının yerine yenilerini imal edip ana parça üzerine sorunsuz bir şekilde montajlar. Makina üzerinde çalıştıktan sonra iş görmez duruma gelen klips ve zincirlerin bakımı ve tamiratı firmamızın hizmet alanı içindedir.

Firmamız ayrıca yurtiçi ve yurtdışındaki tekstil firmalarının, yukarıda bahsedilen yedek parçalarla ilgili tüm sorunlarının çözümü için, servis elemanlarımız her zaman teknik destek vermeye hazırdır.

Müşteri profilimiz; RAM makinası üreticileri, boyama ve terbiye makinaları olan kumaş üreticileri ve bu üreticilere yedek parça sağlanmasında aracılık eden çeşitli acenta ve distribütörlerdir.

ÜRÜN
KATALOĞU
MÜŞTERİ
DESTEK
+90 (532) 215 45 15
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam